توضیحات دارو

نام تجاری محصول : لیدی ویتن

قرص روکشدار مولتی ویتامین+ مینرال

 

در دوران بارداری نیاز به ریز مغذی ها  ( ویتامین ها و مواد معدنی) افزایش می یابد. کمبود این مواد نه تنها عوارضی را برای مادر باردار به دنبال دارد بلکه بر رشد و تکامل جنین نیز اثر سوئی می گذارد. تاخیر در رشد داخل رحمی در دوران جنینی احتمال ابتلا به فشار خون ، دیابت نوع دوم ، بیماری های قلبی و سرطان را در بزرگسالی افزایش می دهد.

لیدی ویتن یک ترکیب مولتی ویتامین- مینرال است که به طور خاص برای جبران کمبود تغذیه ای در رژیم غذایی مادران باردار و شیرده فرموله شده است.

این فرآورده همچنین برای بهبود وضعیت تغذیه زنانی که قصد بارداری دارند نیز توصیه می شود تا سلامت مادر، جنین و نوزاد در طی بارداری و شیردهی تضمین شود.

لیدی ویتن حاوی 14 ویتامین و ماده معدنی ضروری است.فولیک اسید، کلسیم و آهن، برای رشد و تکامل جنین بسیار با اهمیت می باشد.فولیک اسید از ناهنجاری های عصبی زمان تولد مانند نقص لوله عصبی نوزادان جلوگیری می کند.

آهن در زنان بردار به منظور افزایش گلبولهای قرمز و حمایت رشدی جفت و جنین لازم است. فقر آهن با عوارضی مانند کمبود وزن جنین، زایمان زودرس، وزن پایین هنگام تولد و مرگ جنین همراه است. کم خونی در مادران باعث خستگی شده و قدرت باروری را کاهش می دهد.

کلسیم برای تکامل استخوانها بسیار مهم است. دریافت مقدار کافی کلسیم از طریق یک مکمل نه تنها دانسیته استخوانهای مادر را حفظ می کند بلکه کلسیم  کافی برای جنین نیز فراهم می کند.

بروشور/کاتالوگ دارو

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *