توضیحات دارو

نام تجاری محصول : لیدی ویتن

قرص روکشدار مولتی ویتامین+ مینرال

 

در دوران بارداری نیاز به ریز مغذی ها  ( ویتامین ها و مواد معدنی) افزایش می یابد. کمبود این مواد نه تنها عوارضی را برای مادر باردار به دنبال دارد بلکه بر رشد و تکامل جنین نیز اثر سوئی می گذارد. تاخیر در رشد داخل رحمی در دوران جنینی احتمال ابتلا به فشار خون ، دیابت نوع دوم ، بیماری های قلبی و سرطان را در بزرگسالی افزایش می دهد.

لیدی ویتن یک ترکیب مولتی ویتامین- مینرال است که به طور خاص برای جبران کمبود تغذیه ای در رژیم غذایی مادران باردار و شیرده فرموله شده است.

این فرآورده همچنین برای بهبود وضعیت تغذیه زنانی که قصد بارداری دارند نیز توصیه می شود تا سلامت مادر، جنین و نوزاد در طی بارداری و شیردهی تضمین شود.

لیدی ویتن حاوی 14 ویتامین و ماده معدنی ضروری است.فولیک اسید، کلسیم و آهن، برای رشد و تکامل جنین بسیار با اهمیت می باشد.فولیک اسید از ناهنجاری های عصبی زمان تولد مانند نقص لوله عصبی نوزادان جلوگیری می کند.

آهن در زنان بردار به منظور افزایش گلبولهای قرمز و حمایت رشدی جفت و جنین لازم است. فقر آهن با عوارضی مانند کمبود وزن جنین، زایمان زودرس، وزن پایین هنگام تولد و مرگ جنین همراه است. کم خونی در مادران باعث خستگی شده و قدرت باروری را کاهش می دهد.

کلسیم برای تکامل استخوانها بسیار مهم است. دریافت مقدار کافی کلسیم از طریق یک مکمل نه تنها دانسیته استخوانهای مادر را حفظ می کند بلکه کلسیم  کافی برای جنین نیز فراهم می کند.

بروشور/کاتالوگ دارو

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی منتهی به 1402/12/29

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :

از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 10:00 روز دوشنبه مورخ 1403/03/21 در استان اصفهان ،شهر فلاورجان به آدرس بخش پيربکران مقابل شهر بهاران شرکت داروسازي امين برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :

استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی.

تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1402/12/29

انتخاب حسابرس و بازرس قانونی

انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار

تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره

تعیین پاداش هیئت مدیره

سایر موارد

توضیحات:

حق الزحمه اعضاي غير موظف هيئت مديره در کميته هاي تخصصي زير نظر هيئت مديره براي سال مالي منتهي به 1403/12/30 وساير مواردي که در صلاحيت مجمع عمومي عادي سالانه باشد

ج-نحوه دریافت برگ حضور در جلسه :

از کليه سهامداران محترم و نمايندگان قانوني آنهاتقاضا ميگردد جهت دريافت برگ ورود به جلسه در مورخه 1403/03/20 به واحدسهام شرکت به آدرس فوق مراجعه نمايند . همچنين آن دسته از سهامداران حقيقي محترم که فرد ديگري را جهت حضور در مجمع معرفي مي نمايند در خواست ميگردد که فرد معرفي شده ضمن در دست داشتن مدارک شناسايي معتبر و وکالتنامه محضري از سوي سهامداران اصلي ، مي بايست تا تاريخ 1403/03/19 جهت تاييد اصالت وکالت نامه به امورسهام شرکت مراجعه و يا به نمابر 03137252901 ارسال نمايند. همچنين آن دسته از سهامدارن محترم که امکان حضور در مجمع را ندارند مي توانند همزمان جلسه مجمع را از طريق پيوند زير مشاهده نمايند https://aparat.com/Aminpharmaceutical

دعوت کننده از مجمع: هيئت مديره شرکت داروسازي امين

This will close in 30 seconds