درباره ما

تاریخچه شرکت

شرکت داروسازی امین در سال  1363 در جنوب غربی اصفهان و در شهرستان فلاورجان تاسیس گردیده و در سال 1369 با تولید شش محصول به بهره برداری رسیده است.Untitled-1

مساحت شرکت 32 هکتار است که حدود 20 هکتار آن به فضای سبز اختصاص یافته و بالغ بر 30 هزار متر مربع شامل ساختمانهای تولید / آزمایشگاههای کنترل کیفیت، تحقیقات ، انبارها ، دپارتمان های مسئول فنی ، تضمین کیفیت  ، آموزش و … می باشد .

خطوط تولید شامل بخش های جامدات و مایعات خوراکی بوده و در حال حاضر بالغ بر یک میلیارد و سیصد میلیون واحد اشکال داروئی( شامل قرص­های ساده و روکشدار، کپسول های Hard، Soft، قطره­ های خوراکی، شربت و سوسپانسیون) به ارزش تقریبی 40 میلیون دلار تولید و عرضه می­گردد.

با برنامه ریزی مدون هر سال خطوط تولید اعم از ساختمانی، هواساز ها( تاسیسات)، دستگاهها و ماشین آلات ، به روز رسانی شده و دارای گواهی نامه های GMP معتبر می­باشند.

به لحاظ حفظ کیفیت و شرایط ساخت و بسته بندی در حد مطلوب، جزو یکی از بزرگترین شرکتهای تولید قراردادی Contract Manufacturing کشور بوده به طوری که 25% فعالیت های شرکت برای این امر اختصاص دارد و بیش از 30 شرکت خارجی و داخلی معتبر با ما همکاری دارند.

 

شرکت داروسازی امین، طی چند سال اخیر، 3 بار کارآفرین نمونه شهرستان و استان اصفهان و 2 بار شرکت برتر و نمونه واحدهای غذایی- دارویی- بهداشتی استان و کشور بوده است. همچنین سال گذشته رتبه اول شفاف­ سازی و ارائه اطلاعات از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار شناخته شده است.

شرکت داروسازی امین علاوه بر دارا بودن گواهی GMP از سازمان غذا و دارو، گواهی سیستم مدیریت کیفیت یکپارچه شامل ISO 9001:2015 و  ISO14001:2015 و ISO 45001:2017 از شرکت DQS آلمان و گواهی احراز صلاحیت فنی آزمایشگاه‌های آزمون ISO 17025:2017 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران (NACI) و لوح انطباق با GMP و پروانه آکوردیته از آزمایشگاه‌های مرجع کنترل غذا و دارو و  همچنین نشان اهتمام رهگیری و ردیابی کنترل اصالت TTAC از سازمان غذا و دارو گردیده است.

عملیات تولید به وسیله دستگاههای نسبتاً پیشرفته و توسط افراد مجرب و آشنا به اصول GMP با SOP های مدون، در فضای Clean Room با کلاس تمیزی D و مجهز به هواسازهای هایژنیک صورت می گیرد. کلیه بخش های ساخت، پرکنی و بسته بندی روزانه در چند نوبت از نظر دما/ رطوبت و فشار کنترل می­شوند.

شرکت داروسازی امین با راه اندازی واحد تضمین کیفیت و سیستم جامع و یکپارچه برنامه ریزی منابع سازمانی  “ERP”  تمام فعالیت ها و پروسه ها را تحت کنترل دارد.

در آزمایشکاه کنترل کیفی، آنالیزها بر اساس آخرین استاندارد­ها و منابع علمی معتبر ( از جمله USP، BP، EP) و با استفاده از دستگاههای پیشرفته  نظیر HPLC، GC، IR، UV و Atomic Absorption انجام می گیرد.

با داشتن واحد تحقیقات و فرمولاسیون و حضور داروسازان و متخصصین در رشته های مختلف، سالیانه بطور میانگین 15 قلم داروهای شیمیایی/ گیاهی و مکمل ها به سبد داروئی شرکت افزوده می شود. به طوری که در چند سال اخیر تعداد محصولات به بیش از دو برابر افزایش یافته و در حال حاضر بالغ بر 200 دارو در دسته­های  مختلف قلبی، عروقی/ مغزو اعصاب/ گوارشی/ دیابت/ آنتی بیوتیک و ضد قارچ/ پایین آورنده چربی خون/ آنتی هیستامین ها و آنالژزیک دارای پروانه ساخت می­باشد.

در بخش­­های کنترل کیفی و تحقیقات علاوه بر کنترل های لازم و فرمولاسیون محصولات جدید، به جهت ارتقا کیفی فرآورده ها، با نمونه محصولات ساخته شده و نیز PMQC از نظر میزان دارو/ اثر بخشی/ کیفیت ظاهری/ پایداری مورد ارزیابی قرار می­گیرند.

در زمینه صادرات، نام شرکت و بعضی از محصولات (به خصوص داروهای انحصاری) در کشورهای همسایه/ آسیای میانه، به ثبت رسیده است و روز به روز با ورود داروها به این کشورها، امر صادرات در حال رشد می­باشد.

باور ما بر این است که برای دستیابی به موفقیت، باید بر اساس الگوی رفتاری مناسب، احترام متقابل، درستکاری، آموزش مداوم، کار گروهی و ایجاد انگیزه کاری موثر و سازنده، برای کلیه کارکنان گام برداشت.

 

شعار شرکت :                                        امين امانتدارسلامتي مردم

Industrylabor

مأموريت Mission

مأموريت ما، توليد بعضــي از اشكال دارويي جامد و مايع ( قرص‌هاي ساده و روكش‌دار كپســول‌هاي نــرم و سخت / قطـــره‌هاي خوراكي / شــربت‌ها و سوسپــانسيــون‌ها) با استانداردهاي علمي معتبــر و دستورالعمل‌هاي سازمان غذا و دارو، جهت تأمين بخشي از از نيــاز جامعه مي‌باشد.

در اين راستــا تلاش مي‌شود با پــويا نگه‌داشتن اين بخــش صنعتي در منطقه، ضمــن ايجاد امنيت شغلي براي همكاران شاغل، آن‌را براي نســل‌هاي بعدي گستــرش دهيـم.

 

چشــم‌انداز Vision

انتظار مي‌رود؛ با اقدامات اساسي و پــايه‌اي كه در حفــظ و ارتقــاء كيفي و كمي خطوط توليــد و محصــولات گرديده، ظــرف چند سال آينده يكي از شــركت‌هاي برتر كشور از نظــر GMP / توليــد محصولات با كيفيت / توليــد قراردادي / توليــد تحت ليســانس باشيــم.

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی منتهی به 1402/12/29

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :

از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 10:00 روز دوشنبه مورخ 1403/03/21 در استان اصفهان ،شهر فلاورجان به آدرس بخش پيربکران مقابل شهر بهاران شرکت داروسازي امين برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :

استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی.

تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1402/12/29

انتخاب حسابرس و بازرس قانونی

انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار

تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره

تعیین پاداش هیئت مدیره

سایر موارد

توضیحات:

حق الزحمه اعضاي غير موظف هيئت مديره در کميته هاي تخصصي زير نظر هيئت مديره براي سال مالي منتهي به 1403/12/30 وساير مواردي که در صلاحيت مجمع عمومي عادي سالانه باشد

ج-نحوه دریافت برگ حضور در جلسه :

از کليه سهامداران محترم و نمايندگان قانوني آنهاتقاضا ميگردد جهت دريافت برگ ورود به جلسه در مورخه 1403/03/20 به واحدسهام شرکت به آدرس فوق مراجعه نمايند . همچنين آن دسته از سهامداران حقيقي محترم که فرد ديگري را جهت حضور در مجمع معرفي مي نمايند در خواست ميگردد که فرد معرفي شده ضمن در دست داشتن مدارک شناسايي معتبر و وکالتنامه محضري از سوي سهامداران اصلي ، مي بايست تا تاريخ 1403/03/19 جهت تاييد اصالت وکالت نامه به امورسهام شرکت مراجعه و يا به نمابر 03137252901 ارسال نمايند. همچنين آن دسته از سهامدارن محترم که امکان حضور در مجمع را ندارند مي توانند همزمان جلسه مجمع را از طريق پيوند زير مشاهده نمايند https://aparat.com/Aminpharmaceutical

دعوت کننده از مجمع: هيئت مديره شرکت داروسازي امين

This will close in 30 seconds